(آرشیو سال 1398)
47 هکتار از اراضی دولتی از ید متصرفین خارج شد/برخورد قاطع با متصرفان اراضی ملی در هرمزگان
مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان برخورد قاطع با متصرفان اراضی دولتی و ساخت و سازهای غیرمجاز را یکی از مهمترین برنامه‌های این دستگاه اعلام کرد.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 12:05
از مراجعه حضوري به اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان خودداري کنيد
اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان اعلام كرد: با اشاره به لزوم پیشگیری از خطرات ناشی از شيوع ویروس کرونا و نظر به امكان استفاده از میز خدمت الكترونيك، از مراجعه كنندگان خواست تا از مراجعه حضوري به این اداره کل خودداري و درخواست هايشان...
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 12:39
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب شد
با حکم مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان، محمد رضا جعفری به‌ عنوان سرپرست مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب شد.
پنجشنبه، 08 اسفند 1398 - 12:55
شهرجدید قشم تاسیس می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی طی بازدید ازشهرستان قشم گفت: ایجاد یک شهر جدید در محدوده جغرافیایی دیرستان قشم در دستور کار است.
یکشنبه، 13 بهمن 1398 - 19:27
لزوم پیگیری جدی اجرای طرح‌های بازآفرینی و نوسازی بافت فرسوده و توجه به استفاده از معماری بومی و سنتی هرمزگان
معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، با استاندار هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.
دوشنبه، 07 بهمن 1398 - 11:52
احداث پل بر رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد به طول ۱۲۰ متر/ ارتباط ۵۶ روستا برقرار می‌شود
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از منطقه رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد، از برنامه ریزی جهت احداث پل بر این رودخانه خبر داد.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 08:08
برآورد نهایی از میزان خسارت‌ها انجام نشده است/ ضرورت ایمن‌سازی و جابه‌جایی برخی از روستاهای سیل‌زده هرمزگان/ استقرار نمایندگان بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی برای ارزیابی خسارت‌ها و تشکل پرونده
وزیر راه و شهرسازی صبح امروز از مناطق سیل‌زده استان هرمزگان بازدید و دستورات لازم برای تسریع در خدمت‌رسانی به مردم این مناطق را صادر کرد.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 08:00
احداث پل بر رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد به طول ۱۲۰ متر/ ارتباط ۵۶ روستا برقرار می‌شود
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از منطقه رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد، از برنامه ریزی جهت احداث پل بر این رودخانه خبر داد.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 07:52
خسارت ۱۰۰۰ میلیارد تومانی سیل به زیرساخت‌های استان هرمزگان/ لزوم طراحی یک طرح متمرکز برای معیشت و زندگی مناسب مردم استان/ در صورت لزوم خانه‌ها در مسیر رودخانه و بسترهای طغیانی جابه‌جا می‌شوند
بازدید وزیر راه و شهرسازی از مناطق سیل‌زده شهرستان جاسک نماینده ویژه در استان هرمزگان در بازدید از مناطق سیل‌زده گفت: خسارت به زیرساخت‌ها زیاد بوده اما خوشبختانه با آگاهی داده شده و هوشیاری مردم آسیب جانی را شاهد نبودیم.
یکشنبه، 29 دی 1398 - 13:09
طرح تفصیلی شهر جناح به تصویب شورایعالی شهرسازی و معماری ایران رسید
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از تصویب طرح تفصیلی شهر جناح در شانزدهمین جلسه کمیسیون ماده پنج قانون شورایعالی شهرسازی و معماری ایران خبر داد.
شنبه، 28 دی 1398 - 10:21
صفحه 1 از 8ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها