رفع تصرف 114 مورد از زمین های ملی
 

رفع تصرف 114 مورد از زمین های ملی

فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن خواستار هماهنگی هر چه بیشتر در راستای حفظ اموال و اراضی دولتی شد.فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن خواستار هماهنگی هر چه بیشتر در راستای حفظ اموال و اراضی دولتی شد.
شنبه، 28 اسفند 1395 | Article Rating
به گزارش روابط عمومی راه و شهرسازی استان هرمزگان، سرهنگ نیکبخت در جلسه‌ مشترک با مدیران راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: برای حفاظت از اراضی دولتی نیازمند بروز رسانی املاک و اراضی مدیریت های اداره کل راه و شهرسازی بلاخص حوزه املاک و حقوقی لازم است تا گزارش‌های یگان به روز شود.

وی گفت:یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان از مهرماه امسال با بهره گیری از دسته نیروی پایور و ضابطین قضایی و نیروهای موسسه با برنامه ریزی در سطح استان و شهرستان ها و چینش نیرویی در جهت پیشگیری از تصرفات و اجرای احکام فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته نیکبخت، در این مدت با اقداماتی که انجام شد نتایج چشمگیری در حفاظت و رفع اراضی تصرفی صورت گرفت که از جمله آن می توان به رفع تصرف 114 مورد از زمین های تصرفی اشاره کرد.

به گفته فرمانده نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن، 669 هزار و 71 متر مربع در این مدت رفع تصرف شد که ارزش ریالی آن 498 میلیارد و 793 میلیون و 680 هزار ریال است.

وی همچنین به مجموع احكام اجرا شده اشاره کرد و گفت: 187 هزار و 342 متر مربع به ارزش ارزش آن 000/400/299/143/1 ريال رفع تصرف شده است.

نیکبخت، به برخوردهای صورت گرفته در حوزه شهری اشاره کرد و گفت: با 6 فقره تصرف به متراژ 21 هزار و 640 مترمربع برخورد شده است.
تصاویر
  • رفع تصرف 114 مورد از زمین های ملی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها