| 26 اردیبهشت 1400

 

 

En | Fa

قابل توجه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان

 قابل توجه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان

در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین نامه اجرایی آن، انتخابات اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان در سال جاری برگزار خواهد شد و لذا ترتیبات مربوط در زمان قانونی آغاز شده است.
ﺳﻪشنبه، 07 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان در این اطلاعیه آمده است: از آنجا که در این راستا آگاهی اعضای محترم سازمان از روند برگزاری انتخابات بر اساس موازین قانونی آن در جهت ایجاد اطمینان بیشتر و آمادگی لازم برای شرکت گسترده در انتخابات مفید خواهد بود ، لذا موارد مربوط را به شرح زیر به اطلاع کلیه اعضای محترم سازمان می رساند :
1-با اجرای ماده 62 آئین نامه، هیأت اجرایی انتخابات هیأت مدیره سازمان استان بشرح زیر انتخاب شده اند :
آقایان حامد ذاکری زیارتی(رئیس) سید فخرالدین هاشمی(نائب رئیس) محمدرضا ترابی(عضو) عبدالحسین ارجمند(عضو) مجید سلحشور(عضو) عباس وزیری(عضو) افراسیاب کمالی(عضو) .
2-به موجب ماده 62 آئین نامه،«وزارت راه و شهرسازی» دستگاه نظارت می باشد و دستگاه نظارت استان در اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شده است و آقایان آرش رضایی(رئیس) سید ناصر اشرفی، نادر فقیر، محسن رزمینه پوش، مهدی سلیمانی به عنوان اعضای دستگاه نظارت استان تعیین و معرفی شده اند.
3-اعلام شرایط عضویت در هیأت مدیره، تعیین مهلت قبول تقاضای نامزدی ، تعیین زمان برگزاری انتخابات و سایر مسائل مربوطه متعاقباً از طریق اطلاعیه های « هیأت اجرایی انتخابات » اعلام خواهد شد.
در خاتمه امید است که کلیه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با شرکت فعال و گسترده و با رعایت کامل اخلاق حرفه ای در انتخابات، وظیفه سازمانی و رسالت حرفه ای خود را به انجام رسانند.
تصاویر
  • قابل توجه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها