| 26 اردیبهشت 1400

 

 

En | Fa

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در شهرستان بندرلنگه

 افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در شهرستان بندرلنگه

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 4 پروژه عمرانی در شهرستان بندرلنگه در سفر وزیر راه و شهرسازی به این استان خبر داد.
پنجشنبه، 14 اسفند 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان، آرش رضایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان به تشریح جزییات سفر امروز محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به این استان پرداخت و گفت: در سفر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان بندرلنگه در مجموع 4 پروژه با اعتبار 473 میلیارد تومان آغاز و یا افتتاح شد.

وی افزود: در این سفر، ۳۳.۵ کیلومتر از پروژه کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور و ۱۶.۵ کیلومتر از پروژه های بزرگراهی راه و شهرسازی استان هرمزگان با اعتبار 310 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت و عملیات اجرایی کمربندی شهرستان بندرلنگه نیز به طول 15 کیلومتر با اعتبار 85 میلیارد تومان آغاز شد.

رضایی ادامه داد: بهره‌برداری از استخر سرپوشیده بندرلنگه به وسعت 1 هزار 925 متر مربع و اعتبار نزدیک به 6 میلیارد تومان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان تصریح کرد: همچنین با حضور وزیر راه و شهرسازی، فاز اول طرح مسکن ملی شهرستان بندرلنگه در زمینی به مساحت 27 هزار متر مربع و با اعتبار بالغ بر 72 میلیارد تومان توسط اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در راستای کمک به تأمین مسکن، در قالب احداث 160 واحد مسکونی در این شهرستان آغاز شد.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به استان هرمزگان، ضمن بازدید از محورهای ارتباطی شهرستان بستک و بخش جناح، از نزدیک در جریان پيشرفت فيزيكي پروژه ها قرار گرفت.
تصاویر
  • افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در شهرستان بندرلنگه
  • افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در شهرستان بندرلنگه
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها