| 26 اردیبهشت 1400

 

 

En | Fa

سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب شد/مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان: پروژه‌های بلاتکلیف مشارکتی تعیین تکلیف شود

 سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب شد/مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان: پروژه‌های بلاتکلیف مشارکتی تعیین تکلیف شود

آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در حکمی سید ناصر اشرفی را به سمت سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب کرد.
دوشنبه، 20 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت مسکن و ساختمان این اداره کل با اشاره به حساسیت و اهمیت وظایف این معاونت، عنوان کرد: بر اساس اولویت‌های مورد تاکید مهندس اسلامی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به صورت جدی پیگیر بهبود سطح عملکردی طرح اقدام ملی مسکن، بازآفرینی شهری و پروژه های مشارکتی باشید.
وی افزود: باید از همه ظرفیت ها برای تحقق اهداف در دوره جدید مدیریت حوزه معاونت مسکن و ساختمان استفاده شود.
رضایی با تاکید بر اهتمام ویژه جهت تکمیل طرح مساکن مهر باقی مانده استان، گفت: برای حل مشکلات مسکن مهر پیگیری های لازم انجام پذیرد و در این بین از هیچ کوششی دریغ نشود.
مهندس اشرفی سرپرست جدید معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان نیز در این مراسم از اعتماد مهندس رضایی در سپردن این مسئولیت تشکر و قدردانی نمود و افزود: سرعت بخشی به اجرای طرح اقدام ملی ساخت مسکن، بازآفرینی بافت ناکارآمد شهری و رسیدگی به مسائل حقوقی و رفع مشکلات پروژه های مشارکتی، از مهمترین اولویت های ما با توجه به برنامه‌ها و سیاست‌های دولت خواهد بود و انشالله به زودی موانع برطرف و پروژه ها به ثمر خواهد نشست.
گفتني است سید ناصر اشرفی پيش از اين معاون املاک حقوقی راه و شهرسازی کرمان و هرمزگان را عهده دار بوده است.
در پایان این مراسم از تلاش‌های مهندس جعفری تقدیر و حکم انتصاب مهندس اشرفی توسط مهندس رضایی مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان اعطا شد.
تصاویر
  • سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب شد/مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان: پروژه‌های بلاتکلیف مشارکتی تعیین تکلیف شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها