| 07 اسفند 1399

 

 

En | Fa

بیستمین جلسه کارگروه زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در سال ۱۳۹۹ برگزار شد

 بیستمین جلسه کارگروه زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در سال ۱۳۹۹ برگزار شد

معاون شهرسازی و معماری راه و شهرسازی هرمزگان از برگزاری بیستمین جلسه کارگروه زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در بهمن ماه خبر داد.
یکشنبه، 19 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان، ابراهیم رستم گورانی در این باره افزود: در بیستمین جلسه کارگروه امور زیر بنایی استان که در در محل سالن اجتماعات استانداری هرمزگان برگزار شد موارد ارسالی به دبیر خانه این کار گروه شامل تعیین کاربری واحدهای صنعتی، خدمات رفاهی گردشگری، و تولیدی و تغییر کاربری در داخل حریم و خارج از حریم شهرهای استان بررسی شد.

وی تعداد موارد مطرح شده از شهرستان های شرق و غرب استان را بالغ بر 43 مورد عنوان کرد و افزود: با توجه به نیازهای استان در حوزه های مختلف سرمایه گذاری این طرح ها در کارگروه مذکور تعیین کاربری و پس از تایید شورای برنامه ریزی و توسعه استان به چرخه واگذاری هدایت می شوند.

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان مهمترین پرونده های مورد بررسی را طرح های صنعتی، خدمات رفاهی و گردشگری برشمرد و اضهار داشت: با اجرای طرح های مصوب در کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست هرمزگان زمینه افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی در استان فراهم می شود.
تصاویر
  • بیستمین جلسه کارگروه زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در سال ۱۳۹۹ برگزار شد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها