| 07 اسفند 1399

 

 

En | Fa

بهره برداری از 12 پروژه راه و شهرسازی هرمزگان طی دهه فجر

 بهره برداری از 12 پروژه راه و شهرسازی هرمزگان طی دهه فجر

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از افتتاح 12 پروژه با اعتباری بالغ بر ۱ هزار و 271 میلیارد ریال در دهه فجر امسال در این استان خبر داد.
دوشنبه، 13 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، آرش رضایی ضمن اعلام این خبر با اشاره به هزینه 1271 میلیارد ریالی این پروژه ها گفت : دهه فجر انقلاب اسلامی دهه امید و نشاط به آینده است، لذا این اداره كل با افتتاح 5 پروژه بزرگراهی با هزینه ای بالغ 1199 میلیارد ریال و همچنین 7 پروژه ساختمانی با هزینه ای بالغ بر 154 میلیارد ریال سهمی در گرامیداشت این دهه دارد.

 

وی افزود: احداث قطعه 4 محور بندرلنگه رستاق به طول 10 کیلومتر، احداث باند دوم محور کهورستان لار به طول 11 کیلومتر، احداث کمربندی بندر خمیر به طول 1 کیلومتر، احداث باند دوم گهکم فورک بطول 5 کیلومتر و احداث قطعه 4 محور پارسیان - بندرلنگه بخشی از پروژه های افتتاحی این اداره كل در بخش راهسازی است.

 

این مقام مسئول همچنین اضافه کرد: در بخش پروژه های ساختمانی استخر سرپوشیده بندرلنگه، سالن تیرندازی بندرعباس، سالن ورزشی سروپاش پارسیان، مرکز حمایتی بندر خمیر،  پایگاه درمانی بندرعباس، مرکز تجاری المهدی میناب از پروژه‌های در دست اجرا است که با اعتباری بالغ بر202 میلیارد ریال و از منابع استانی و سایر منابع تأمین شده است.

 

مدیر کل راه  و شهرسازی هرمزگان گفت: در بخش بازآفرینی شهری نیز 936 متر از خیابان 24 متری و 217 متر از خیابان 14 متری محله چاهستانی های بندرعباس با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال بازگشایی و در ایام الله دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

تصاویر
  • بهره برداری از 12 پروژه راه و شهرسازی هرمزگان طی دهه فجر
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها