| 07 اسفند 1399

 

 

En | Fa

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از تنها بانوی مکانیک استان هرمزگان

 تقدیر وزیر راه و شهرسازی از تنها بانوی مکانیک استان هرمزگان

وزیر راه و شهرسازی، با ارسال لوحی از تلاش ها و خدمات « طاهره شریفی » تنها بانوی مکانیک استان هرمزگان تقدیر کرد.
دوشنبه، 06 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان؛ آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان ضمن دیدار و تشکر از زحمات طاهره شریفی، تنها بانوی مکانیک استان هرمزگان، حضور چنین زنان با مهارت و پرتلاشی را مایه مباهات استان وکشور و به خصوص جامعه زنان دانست و ضمن استماع مسائل و مشکلات ایشان، با اهداء لوح سپاس وزیر راه و شهرسازی از او تقدیر کرد.

رضایی افزود: زنان جامعه‌ی ما در هر جایی که به آنها میدان داده شده، توانسته‌اند به خوبی بدرخشند و منشاء خدمات بزرگ باشند.

 وی گفت: خانم شریفی در عمل ثابت کرده است که موفقیت ربطی به جنسیت ندارد و با علاقه، باور و پشتکار می توان موفق شد.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در ادامه با اشاره به انعکاس گزارش این بانوی تعمیرکار از بخش‌های خبری صدا وسیما، و بازخورد مناسب آن در فضای مجازی ضمن تشکر از خبرنگار سیمای مرکز خلیج فارس اذعان داشت: انعکاس خبر‌ها و رویداد‌های استان از رسانه ملی جای تقدیر دارد، چراکه علاوه بر ارائه فعالیت مسئولان به مطالبات مردمی هم پرداخته می‌شود که راهی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم است.

این بانوی توانمند ۲۸ ساله حدود ۱۳سال است با راه اندازی یک تعمیرگاه تخصصی به عنوان تنها تعمیرکار خودرو، موتور سیکلت و دوچرخه در روستای گوین از توابع بخش رویدر شهرستان بندرخمیر و تنها تعمیرکار زن در سطح استان به فعالیت مشغول است.

تصاویر
  • تقدیر وزیر راه و شهرسازی از تنها بانوی مکانیک استان هرمزگان
  • تقدیر وزیر راه و شهرسازی از تنها بانوی مکانیک استان هرمزگان
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها