رفع تصرف بیش از 5300 متر مربع از اراضی ملی هرمزگان

 رفع تصرف بیش از 5300 متر مربع از اراضی ملی هرمزگان

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان گفت: 530۰ مترمربع از اراضی ملی استان هرمزگان در شهرستان جاسک که مورد ساخت و ساز قرار گرفته بود، از دست متصرفان خارج شد.
دوشنبه، 12 تیر 1396 | امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان، ابراهیم نیکبخت با اشاره به رفع تصرف اراضی ملی استان هرمزگان اظهار داشت: 5300 مترمربع از اراضی شهرستان ‌جاسک که ساخت و ساز غیر قانونی بر روی آن قرار گرفته بود، از دست متصرفان خارج شد.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان تصریح کرد: این تصرف به صورت دیوار کشی انجام شده بود که با تخریب آنها، اراضی از دست متصرفان خارج شد.
وی ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده را حدود 13 میلیارد و 450 میلیون ریال اعلام کرد .
نیکبخت خاطرنشان کرد: همواره اهداف مهمی را در مرکز استان و شهرستان ها دنبال کرد ه ایم که از جمله آن می توان به اقدامات پیش‌گیرانه از تصرفات اراضی ، تعامل با یگان های انتظامی و برگزاری جلسات هماهنگی فرماندهان انتظامی استان و شهرستان ها و هماهنگی و همراهی با مرجع قضایی است که خوشبختانه در استان دستگاه قضایی حمایت 100 در صدی در این عرصه داشته و یگان این پشتیبانی را در خودش حفظ کرد و پیش رفت.
وی ادامه داد: یگان حفاظت راه و شهرسازی هرمزگان با هیچ شخص، گروه یا سازمانی تعارف ندارد و در چارچوب قوانین و مقررات و بر اساس ضوابط با متجاوزین به املاک دولتی و ملی برخورد خواهد کرد .
وی گفت : سال گذشته حدود 206 مورد تصرف داشتیم که سودجویان خود را مدعی و صاحب ملک می دانستند. که اگر در بحث پیشگیری اقدامی نمی شد 206 پرونده تشکیل و زمان زیادی از نیروی انتظامی و مراجع قضایی گرفته می شد.

تصاویر
  • رفع تصرف بیش از 5300 متر مربع از اراضی ملی هرمزگان
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها