بهره برداری از پروژه های فنی راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر 204 هزار و 885 میلیون ریال

 بهره برداری از پروژه های فنی راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر 204 هزار و 885 میلیون ریال

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان از افتتاح چند پروژه حوزه فنی اجرایی راه و شهرسازی استان هرمزگان در هفته دولت خبر داد.
دوشنبه، 30 مرداد 1396 | امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی راه و شهرسازی استان هرمزگان،مهندس روح الله محسن زاده مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان در بازدید از پروژه های راه و شهرسازی، اجرای پروژه‌های عمرانی را گامی بلند برای توسعه استان در آینده ای نزدیک بر شمرد.
وی بازدیدهای میدانی از روند اجرای پروژه‌های استانی در راستای تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها را مهم دانست و ادامه داد، تمامی سعی‌مان بر این است که پروژه‌ها را در حداقل زمان ممکن به اتمام برسانیم و با توجه به اینکه برنامه تدوین شده با زمانبندی مشخصی در این راستا در نظر گرفته شده، تحقق این مهم را تسهیل کرده است.
محسن زاده اذعان داشت: از شاخص های این پروژه ها استفاده از معماری بومی استان هرمزگان است زیرا ساخت و سازهایی که بدون توجه به معماری ایرانی و بومی انجام می شود موجب بی هویتی و دوری از معماری اصیل می شود و متاسفانه در گذشته بدون توجه به شرایط اقلیمی منطقه بناهای نامتناسب ساخته شده اند.
مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان همچنین از افتتاح سالن ورزشی برنطین، سالن ورزشی بندر مقام ، سالن ورزشی کشار، سالن ورزشی گروک، کتابخانه عمومی بندرلنگه، کتابخانه عمومی میناب ، مرکز حمایتی بندرلنگه، مجتمع فرهنگی هنری تنب بزرگ و مرکز حمایتی توکهور هشتبندی با اعتباری بیش از 204 هزار و 885 میلیون ریال با مساحت 17903 متر مربع در هفته دولت خبرداد.

تصاویر
  • بهره برداری از پروژه های فنی راه و شهرسازی با اعتباری بالغ بر 204 هزار و 885 میلیون ریال
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها