برنامه های فرهنگی و هنری باید با نوآوری همراه باشد

 برنامه های فرهنگی و هنری باید با نوآوری همراه باشد

چهارمین جلسه ستاد اقامه نماز در اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ نماز برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 17 بهمن 1396 | امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان، حجت السلام و المسلمین امیری امام جماعت اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان در این جلسه ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: نماز در مكتب انسان ساز اسلام از جايگاه ويژه اى برخوردار بوده و در بالاترين درجه و مرتبه تعاليم دينی قراردارد.

حجت السلام و المسلمین امیری اهتمام به نماز اول وقت را از مهمترین وظایف اعضای ستاد اقامه نماز اداره کل دانست و خاطرنشان کرد: نوآوری و برنامه های فرهنگی وهنری با موضوع نماز باید مدنظر قرار گیرد.

مهندس شجاعی دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل با بیان اینکه حضور مدیران در نماز جماعت می‌تواند باعث رونق بخشیدن و حضور گسترده کارکنان در این صفوف شود، افزود: ایجاد فضای معنوی و فرح بخش در محیط کار، تاثیرگذاری مثبت در فعالیتهای کارکنان و ارائه خدمات بهتر از اثرات معنوی برپایی نماز جماعت در ادارات است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: آسفالت راه مساجد روستاهایی که مسیرآنها توسط اداره کل انجام می شود، برگزاری جلسات آموزشی و کارگاهی برای کارکنان و خانواده ها و برگزاری نماز پرشور جماعت در اداره کل قسمتی از تلاش های فرهنگی این مجموعه است.

حسن رزاق پور مدیر توسعه و منابع ادارکل راه و شهرسازی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه جلسات ستاد اقامه نماز بصورت مرتب و با حضور همه اعضای عضو ستاد برگزار شده گفت: این مهم نشان از همت متولیان در خصوص شناسایی راهکارها و ایده ها برای توسعه و ترویج هرچه بیشتر نماز در سطح کارکنان است.

گفتنی است، برگزاری دوره آموزشی آداب ،احکام و اسرار نماز ویژه کارکنان، تصمیم مقتضی برای برگزاری جشن تکلیف فرزندان پرسنل ومسابقه کتابخوانی ، برگزاری جلسه تجلیل وتقدیر ازفعالان وخادمان نماز ، انعکاس اخبار جلسات ستاد اقامه نماز درجراید وتهیه گزارش آن جهت ارائه عملکرد اداره کل، اضافه نمودن برنامه آسفالت راه مساجد روستاه هائی که احداث راه آنها توسط اداره کل انجام می شود، دربرنامه های بومی شده سال 1396 باستاد اقامه نماز استان و اهتمام بیشتر اعضای ستاد در تشویق وجذب پرسنل جهت حضورحداکثری در نمازجماعت از مصوبات این جلسه بود.


تصاویر
  • برنامه های فرهنگی و هنری باید با نوآوری همراه باشد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها