بافت قدیمی محله چاهستانی های بندرعباس با اجرای یک طرح جامع، بازآفرینی می شود/در صورت همکاری ساکنان محل همه آنها سند مالکیت دریافت خواهند کرد.

 بافت قدیمی محله چاهستانی های بندرعباس با اجرای یک طرح جامع، بازآفرینی می شود/در صورت همکاری ساکنان محل همه آنها سند مالکیت دریافت خواهند کرد.

یکشنبه، 13 اسفند 1396 | امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان ، "دکتر رضا رضایی" در این خصوص گفت : محله چاهستانی ها یکی از قدیمی ترین محلات بندرعباس است که در بافت قدیمی و فرسوده این شهر قرار دارد و از قدیم الایام تحت تصرف مردم بوده است و ساکنان این محله از سند مالکیت برخوردار نیستند. وی افزود طراحی این محله در حال حاضر به گونه ای است که خودروهای امدادی و اورژانس امکان امدادرسانی به ساکنان این محلات را ندارند و بدین جهت نیاز به بازآفرینی و بازسازی فوری دارد.

وی افزود با مطالعات جامعی که از چندی پیش در اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان انجام پذیرفت ، طرح بازآفرینی این محله و مطابق با طرح تفصیلی شهری بندرعباس آماده گردیده است.

دکتر رضایی با اشاره به اینکه افراد صاحب خانه در این محله اکثرا در زمین های تحت تصرف به ساخت و ساز پرداخته اند افزود: در صورت اجرای این طرح همه ساکنان این محله صاحب سند مالکیت خواهند شد.

این مقام مسئول در پایان ضمن نیاز فوری این محله به بازسازی افزود : اجرای این طرح می تواند تحولی شگرفت در اجرای طرح تفصیلی شهری و بازسازی بافت فرسوده که دائما مورد تاکید ریاست محترم جمهوری بوده است ایجاد کند.

تصاویر
  • بافت قدیمی محله چاهستانی های بندرعباس با اجرای یک طرح جامع، بازآفرینی می شود/در صورت همکاری ساکنان محل همه آنها سند مالکیت دریافت خواهند کرد.
ثبت امتیاز
نظرات
ناشناس
پنجشنبه, 28 تیر,1397
لطفا نقشه طرح بازگشایی خیابان محله های مختلف شهرستان رو روی سایت قرار بدید تا شهروندان از جزئیات کار مطلع باشند‌.
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها