| 31 شهریور 1399

 

 

En | Fa

استخر شهرستان بندر لنگه آماده افتتاح می شود

 استخر شهرستان بندر لنگه آماده افتتاح می شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان از بهره برداری استخر شهرستان بندرلنگه در آینده ای نزدیک خبرداد.
شنبه، 24 خرداد 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان،«آرش رضایی» درباره ی روند پیشرفت پروژه استخر بندرلنگه افزود: پروژه استخر بندرلنگه با اعتبار50 میلیارد ریال و پیشرفت بالای 90 درصد طی ماه های آینده به بهره برداری می رسد که این مهم زمینه بروز استعداد های ورزشی در این نقطه از استان را ایجاد می کند و خواسته دیرینه مردم این خطه محقق خواهد گردید .

وی در ادامه به روند احداث پروژه اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این استخر از سال 90 و در زمینی به وسعت 1 هزار 925 متر مربع آغاز و با اعتباری نزدیک به 50 میلیارد ریال، امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

رضایی بیان داشت: این استخر سرپوشیده شامل استخری به ابعاد 13 در 25 متر، جکوزی، سونا، استخر آب سرد، استخر کودک، جایگاه تماشاگران، اتاق ناجی، اتاق کمک های اولیه و ... یکی از استخرهای مجهز استان هرمزگان به شمار می‌رود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان ضمن تشکر از ناظرین پروژه ابراز کرد: امیدواریم با توجه به رایزنی های انجام شده و تعامل فزاینده ای که بین اداره کل راه وشهرسازی با معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان وجود دارد شاهد روند هرچه بهتر و مناسب تر در حوزه ساخت و ساز ساختمان های اصولی و فنی ورزشی باشیم.

تصاویر
  • استخر شهرستان بندر لنگه آماده افتتاح می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها