28 بهمن 1398
En | 
تصویب و جانمایی طرح سایت گردشگری شهرستان سیریک
در کارگروه امور زیربنایی انجام شد

تصویب و جانمایی طرح سایت گردشگری شهرستان سیریک

تاریخ انتشار: 1398/05/27|   بازدید: 105 |  print
چهارمین جلسه کارگروه امور زیربنایی توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست در امسال با حضور مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی مرتبط با این حوزه در استان هرمزگان برگزار شد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی هرمزگان، آرش رضایی مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان با اعلام این خبر گفت: این جلسه با دو دستور کار بررسی تعیین کاربری موارد مربوط داخل و خارج حریم شهرهای استان و ارائه گزارش توزیع آلایندگی در شهرهای استان توسط محیط زیست و به ریاست مهندس مدرس معاون هماهنگی استانداری هرمزگان برگزار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در ادامه با بیان نگاه مثبت وزارت راه و شهرسازی به رونق گردشگری سواحل مکران، اضافه كرد: توسعه سواحل و تصمیم گیری برای جانمایی دقیق پروژه ها در نوار ساحلی یکی از مهمترین مباحث توسعه پایدار را شامل می شود لذا در این جلسه مساحتی بالغ بر ۴۵ هکتار جهت سایت گردشگری شهرستان سیریک در حریم این شهر جانمایی، تصویب و به شورای برنامه ریزی استان احاله شد.

رضایی تصریح کرد: از طرح های دیگری که در این جلسه مطرح شد در حوزه دامپروری صنعتی و همچنین طرح های زیر مجموعه گردشگری بود، که پس از گفتگو و بررسی دیدگاه های اعضاء، موارد مورد موافقت به شورای برنامه ریزی استان ارجاع گردید.
رضایی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح ها در راستای اشتغال زایی در کلیه شهرستان های استان پس از بررسی و اخذ کلیه استعلامات دستگاهها، تعیین کاربری شده و طی مراحل قانونی واگذار می گردد.  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد