29 February 2020
En | 
طرح تفصیلی شهر جناح به تصویب شورایعالی شهرسازی و معماری ایران رسید

طرح تفصیلی شهر جناح به تصویب شورایعالی شهرسازی و معماری ایران رسید

تاریخ انتشار: 2020/01/18|   بازدید: 38 |  print
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از تصویب طرح تفصیلی شهر جناح در شانزدهمین جلسه کمیسیون ماده پنج قانون شورایعالی شهرسازی و معماری ایران خبر داد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، ابراهیم رستم گورانی با اشاره به اینکه بر اساس معیارها و ضوابط کلی طرح جامع این شهر تهیه و تصویب شده است، گفت: در این طرح نحوه استفاده از زمین های شهری در سطح محلات مختلف و همچنین شعاع دسترسی کاربری های خدماتی، نحوه عبور و مرور در شهر، نوسازی و بهسازی بافت های مساله دار و ... مورد بررسی قرارگرفته است.
وی تصریح کرد: طرح تفصیلی شهر جناح با محدوده ای به مساحت ششصد و 31 هکتار و با جمعیتی بالغ بر10173 نفر در افق سال 1410 تصویب و برای اجرا در اختیار شهرداری های این شهر قرار می گیرد.
گورانی با ابراز رضایت از همکاری و تعامل همه دستگاه های مربوطه ادامه داد: همکاری و مشارکت دستگاه های مرتبط ، در روند تهیه طرح تفصیلی نقش به سزایی داشته و موجب بهره مندی از همه نظرات تخصصی کارآمد و واقع بینانه در تهیه طرح گردیده است.
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان با اشاره به اهمیت تصویب طرح های تفصیلی خاطر نشان کرد: مصوب کردن این طرح ها و اجرای صحیح آن باعث ایجاد تعادل در فضاهای سکونت، کار، فعالیت و فراغت می شود و شاهد ارتقاء کارآمدی زندگی شهروندان و قانونمند کردن ساخت و ساز خواهیم بود.
  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code