29 February 2020
En | 
رعایت الزامات، قوانین و اصول پدافند غیرعامل در اجرای پروژه های حوزه راه و شهرسازی و احداث زیرساخت ها در هرمزگان در اولویت قرار دارد
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان تاکید کرد:

رعایت الزامات، قوانین و اصول پدافند غیرعامل در اجرای پروژه های حوزه راه و شهرسازی و احداث زیرساخت ها در هرمزگان در اولویت قرار دارد

تاریخ انتشار: 2019/12/30|   بازدید: 59 |  print
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان گفت: هرمزگان به عنوان پایتخت اقتصاد و تجارت کشور با برخورداری از زیرساخت های بسیار حیاتی و مهم، جایگاه بسیار با اهمیتی در کشور دارد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان،آرش رضایی در نشست کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل راه و شهرسازی استان هرمزگان به نقش و جایگاه استراتژیک این استان در کشور اشاره کرد و بیان داشت: بدون شک در چنین استان مهمی، پرداختن به مقوله پدافند غیرعامل در راستای پیشگیری و در امان ماندن از مخاطرات و تهدیدات باید همواره مورد توجه باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان افزود: اداره کل راه و شهرسازی این استان با توجه به نقش اساسی که در احداث زیرساخت ها بر عهده دارد، رعایت الزامات و قوانین پدافند غیرعامل را در اولویت قرار داده است.

رضایی تصریح کرد: از طریق توجه به پدافند غیر عامل می توان در راستای حفاظت از زیرساخت ها به عنوان سرمایه های مهم کشور گام برداشت.

شایان ذکر است، این نشست با حضور جمعی از مسئولان کشوری از جمله مدیر حوزه راه و شهرسازی سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیر بحران و پدافند غیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل کشور و همچنین مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان برگزار شد.

در این نشست اعضای کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل راه و شهرسازی هرمزگان به ارائه گزارشی از اقدامات خود پرداختند و مسئولان کشوری حاضر در نشست نیز ضرورت و الزامات قوانین و اصول پدافند غیرعامل در حوزه های زیرساختی، شهرسازی، حمل و نقل و راهسازی را تبیین نمودند.
  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code