27 May 2020
En | 
بازدید مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از پروژه های در دست اجرای شهرستان سیریک هرمزگان
با حضور مدیران راه و شهرسازی هرمزگان انجام شد؛

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از پروژه های در دست اجرای شهرستان سیریک هرمزگان

تاریخ انتشار: 2019/10/16|   بازدید: 217 |  print
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در بازدید میدانی از شهرستان سیریک ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی این اداره کل از نزدیک در جریان روند پیشرفت اجرایی این طرح ها قرار گرفت.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان ، مدیرکل این اداره انجام بازدیدهای میدانی را زمینه ساز اجرای کمی و کیفی پروژه های عمرانی عنوان کرد و افزود: استمرار این بازدیدها موجب شناخت هر چه بیشتر مدیران اجرایی با مشکلات روزمره و برنامه ریزی و تسریع در جهت رفع آنها خواهد شد.
وی انجام پروژه های مختلف زیر ساختی در سیریک مثل راه و ساختمان را مهم قلمداد کرد و بیان داشت: احداث مجتمع ادارات سیریک یکی از پروژه های زیر بنایی مهم و تاثیر گذار این شهرستان است که با زیربنا 2 هزار و 866 متر مربع، با اعتبار هزینه شده 26 میلیارد ریال در حال ساخت است و در حال حاضر این پروژه قریب به 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رضایی با اشاره به فعالیت های دیگر راه و شهرسازی در زمینه عمرانی از جلمه ساخت چندین سالن ورزشی در این شهرستان، درباره احداث سالن ورزشی گونمردی سیریک اظهار داشت: احداث سالن ورزشی گونمردی سیریک تحقق آرزوی دیرینه مردم این منطقه است و احداث آن می تواند اثرات بسیار خوبی در توسعه مکان های ورزشی شهرستان سیریک داشته باشد.
وی افزود: زیربنای این مکان ورزشی به میزان 1200 متر مربع بوده و براي تكميل اين طرح به 8 ميليارد ريال اعتبار نياز است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه تاکنون بیش از 14میلیارد ریال برای این مکان ورزشی هزینه شده، تصریح کرد: هم ‌اکنون عملیات فیزیکی این فضا حدود 70 درصد پیشرفت کار دارد.

رضایی عنوان کرد: با تدابیر صورت گرفته امیدواریم بتوانیم رضایت و اعتماد شهروندان گرامی را جلب نمائیم.
  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code