25 January 2020
En | 
جلسه شورای مسکن استان هرمزگان برگزار شد

جلسه شورای مسکن استان هرمزگان برگزار شد

تاریخ انتشار: 2019/10/12|   بازدید: 197 |  print
شورای مسکن استان هرمزگان با هدف بررسی وضعیت و رسیدگی به مشکلات مسکن مهر تشکیل جلسه داد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در این جلسه با اشاره به اقداماتی که در راستای اتمام مسکن مهر استان صورت پذیرفته، از عزم دولت برای به ثمر رساندن این طرح تا پایان دوره دولت دوازدهم خبر داد.
رضایی در خصوص وضعيت افتتاح پروژه هاي مسكن مهر در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر بیان کرد: از مجموع 37 هزار و 488 واحد مورد قرارداد با اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان تعداد 31 هزارو 637 واحد تا کنون مورد افتتاح قرار گرفته است و تعداد 605 واحد نیز آماده افتتاح می باشد و 5 هزار و 246 واحد باقی می ماند که سعی داریم تا پایان دوره دولت دوازدهم پروژه را تکمیل و به ثمر برسانیم.
آرش رضایی با اشاره به برگزاری نشستی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: در جلسه ای که با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی برگزار شد، ایشان بر فروش اقساطی واحد ها توسط بانک های عامل تاکید کردند و بر این موضوع نیز تاکید داشتند که لازم است با افزایش همکاری‌های متقابل، پرونده مسکن مهر در اسرع وقت بسته و همه واحدها تعیین تکلیف شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های ذیربط مسکن مهر هرچه سریعتر نسبت به تکمیل زیرساختها و تحویل آنها به متقاضیان اقدام نمایند.
شایان ذکر است در جلسه فوق، هرکدام از ادارات مختلف به ارایه گزارشی از عملکرد خود در حوزه مسکن مهر پرداختند و وضعیت اجرایی پروژه مذکور را بررسی کردند.
  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code