17 February 2020
En | 
10 کیلومتر از رینگ جزیره هرمز آماده اجرای آسفالت شد
علیزاده اعلام کرد:

10 کیلومتر از رینگ جزیره هرمز آماده اجرای آسفالت شد

تاریخ انتشار: 2019/09/18|   بازدید: 96 |  print
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از آغاز اجرای عملیات آسفالت پروژه رینگ جزیره هرمزخبر داد و گفت: 10 هزار متر از طول این رینگ آماده آسفالت شده است.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، علی علیزاده، معاون مهندسی و ساخت استان در ادامه عنوان کرد: زیرسازی وآماده سازی و آسفالت رینگ جزیره هرمز در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری ، تسهیل در تردد شهروندان، وسایط نقلیه و در نهایت آسایش بازدید کنندگان اهمیت بالایی دارد که این امر موجب شده تا راه و شهرسازی با جدیت بیشتری در این راه قدم بردارد .

وی عنوان کرد: از آنجایی جزیره هرمز یکی از مقاصد مهم گردشگری در استان هرمزگان می باشد و علاوه بر جاذبه ها تاریخی به جهت خاص بودن بافت زمین شناسی آن، می تواند مقصد مهمی برای دانشجویان این رشته نیز باشد، عملیات اجرایی رینگ با همکاری بنیاد برکت در حال انجام است.

علیزاده در ادامه سخنان خود درباره مشخصات رینگ جزیره هرمز نیز بیان نمود: عرض کل بلوار 14.6 متر است و دوخط عبوری 2 متری جهت پیاده روی و مسیر دوچرخه سواری دارد که در حال احداث است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهر سازی هرمزگان در خصوص فعالیت‌های عمرانی صورت گرفته در راستای تکمیل فاز نخست این پروژه گفت: عملیاتی نظیر خاکبرداری و خاکریزی، احداث 12 دستگاه پل، 13 دستگاه پارکینگ، صورت گرفته است و تنها اساس و آسفالت پروژه باقی مانده است که در روزهای پیش رو انجام خواهد گرفت.

وی در پایان یاد آور شد: طول کل رینگ حدود 21 کیلومتر است که انشاالله با تزریق اعتبار در سال های آتی و به مرور، اجرا خواهد شد.
  Comments

There is no comment.

Your Name
Email
Website
Title
Comment
CAPTCHA image
Enter the code